Nëya Hive - Částečné závěsy a predikamenty

Def

2 min read

kdy: neděle 9.6.2024

čas konání:

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Většina riggerů se věnuje vázání na zemi a nebo ve vzduchu. Málo pozornosti je ale věnováno té nejhravější a potenciálně nejzajímavější oblasti - částečným závěsům, kde máme prvek jak země, tak vzduchu a můžeme je použít jak pro, tak proti našemu partnerovi.

Přijďte se naučit jak bezpečně zajišťovat a manipulovat se závěsnými provazy a zároveň jak být kreativní při trápení našich protějšků. V rámci částečných závěsů nepotřebujeme umět tolik sofistikovaných úvaz jako v plných závěsech, bezpečnost bude ale stále na prvním místě.

Celý den bude věnován tomu jak si “hrát” v částečných závěsech s pomocí predikamentů i bez nich. Jak číst reakce těla našeho partnera a podle toho se rozhodnout co dělat dál. To že méně je někdy více bude mottem tohoto workshopu, nechte pracovat čas a představivost vašeho partnera proti němu.

archiv Nëya Hive M: Kameko

Pokročilost: 

  • single a double column tie

  • pracovat s napětím v provazu

  • jakýkoliv bezpečný hrudní úvaz

  • zásady bezpečného použití uzlů a třecích uzlů

Tento workshop nebude ideální pro switchování.

S sebou si vezměte:

- provazy: minimálně 6 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Provazy je možno zakoupit na místě po předchozí domluvě a nebo doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky je možno také zakoupit.

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort a pro ty, kteří jsou zimomřiví, případně ještě deku navíc. 

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Příspěvek na akci:
Improvizace: hravost a sebejistota ve vázání + Částečné závěsy a predikamenty - 8.-9.6.2024 - 4 000 Kč/pár/víkend

Částečné závěsy a predikamenty - 9.6.2024 - 2 200 Kč/pár/den

Kapacita je omezena

Lektor: Nëya Hive

O lektorce: Riggerka a modelka původem z Ostravy, která je již od roku 2019 součástí lektorského týmu v Subspace studiu a také Klubovy Ostrava.

Nëya se věnuje mnoha stylům, jak z technického, tak estetického pohledu, nejvíce ji však baví improvizace, čtení reakcí partnera a práce s bambusy. Ani po letech vázání nezapomíná, že v shibari je stále se co učit a sama se aktivně vzdělává nejen v Česku, ale nyní hlavně v zahraničí.

Kromě vázání se Nëya věnuje také výrobě waxplay svíček pod značkou s názvem ”Nëya candles” a aktivně šíří povědomí o polyamory, jak se můžete sami přesvědčit například v podcastu “Šimrání” nebo “Rozkoš”.

copy by: subspacestudio.cz