Užitečné odkazy na další webové stránky

Subspace studio

V současnosti se ve studiu věnují hlavně shibari a BDSM. Pořádají se zde workshopy, festivaly, párty, přednášky a jamy. Právě vzdělávání je jedním z hlavních poslání Subspace studia. Tým je složen z domácích lektorů a ti mají propracovanou strukturu workshopů, takže dokáží udělat radost všem nezávisle na pokročilosti. Zároveň často zvou i návštěvy ze zahraničí.

www.subspacestudio.cz

e-shop s provazy Provazem.cz

Provazy jsou naše láska. Trávíme s nimi většinu našeho volného času a život bez nich si už ani nedokážeme představit. Poznáme je i poslepu a jsme schopni o nich vyprávět dlouhé hodiny až s tím nudíme naše přátele. Víme, jak je těžké sehnat dobré a kvalitní provazy, a proto jsme se rozhodli trošku ulehčit práci všem provazovým nadšencům a pomoci s výběrem vhodných provázků pro vaši zábavu.

www.provazem.cz

Klubovna Ostrava

Klubovna Ostrava je soukromý projekt pořádající pravidelná setkání příznivců vázání. Prostory Klubovny vytváří příjemné prostředí pro vzdělání i zábavu. Jsou zde k dispozici závěsné body v podobě trámů, kruhy na zavěšování, karabiny, bambusy a pro začátečníky máme k zapůjčení i provazy.

www.klubovnaostrava.cz

DARKPRESS

Fetish mag. Webová stránka pro BDSM články. Články jsou psány lidmi z komunity a jsou tak vhodné ke čtení jak pro úplné nováčky, tak pro zkušenější. Najdete zde také kalendář akcí, které se v kink sféře dějí a to na více různých místech po České republice. Také zde najdete další odkazy na weby, které lze navštivit. Zatím jsem nenarazila na obsáhlejší web ohledně České BDSM sféry.

www.darkpress.cz

DIANA VERA - FEMDOMSHIBARI

Diana Vera je profesionální riggerka.

Od roku 2015 poskytuje individuální svazovací setkání tzv. shibari sessions, lektoruje kurzy shibari, facilituje ženské kruhy s provazy, pořádá akce pro BDSM komunitu a soukromě učí páry.

Váže muže, ženy a všechny mezi tím. Inspiruje ji tantra, divadlo a různé terapeutické směry.

Její moto zní: "Svázané tělo, svobodná mysl"

https://www.femdomshibari.com