Zde najdete workshopy a další akce, které pořádám a registrace na ně

Termíny následujících workshopů, které plánuji :

29.-30.6. WS4 - Vázání na bambusu

červenec-srpen workshopy budou pořádány velmi sporadicky vzhledem k letním prázdninám a velmi nízké účasti v tomto období

Lektoři, se kterými jsem v kontaktu na budoucí spolupráci: lektoři ze Subspace studia, Klubovna Ostrava, Edison, Diana Vera, Ardent, ...

Víkend a Shibari workshop se mi líbil. Rozšířilo to mé obzory o nové praktiky a zajímavé umění.
Velmi jsem si víkendu užil, naučil se nové věci, pochopil nové souvislosti a dozvěděl se nové zajímavosti.
Seznámil jsem se více s touto komunitou a lidmi - ať už Riggery nebo Rope bunny (modelkama a modelama).
Určitě bych takový kurz doporučil začínajícím lidem v těchto BDSM praktikách / Shibari začátečníkům.
Také mám zájem se účastnit i nadále takových suprových WS. Je to pro mě jako pro nováčka velmi přínosné a užitečné - pro můj osobní rozvoj.
Učební témata/ techniky/ výklady jsou dobře pochopitelné a lektor nápomocný - pokud se někdo "zasekne na místě" při trénování úvazů.
Doufám, že v Brně a okolí bude více takových bezvadných WS a bude možné se jich pravidelněji účastnit.
Myslím si, že v JM kraji a okolí tyto WS dost chybí a jsem rád, že je zde začal šikovný lektor pořádat.
Prostředí bylo velmi příjemné a pro tento WS vhodně zvolené, lidé na kurzu bezvadní - takže se opravdu není čeho bát.

Budu se těšit na další společný WS a 100% doporučuji všem nováčkům

- Dahag

Zpětné reakce na workshopy

Workshop byl dobře strukturovaný a nabitý informacemi hlavně technického rázu. Všechno bylo prakticky ukázané a vysvětlené a to nejen ze strany riggera ale spoustu užitečného prostoru dostala i modelka. První den byl o dost náročnější, hlavně kvůli absenci přestávek, ale druhý den témata umožnila víc volnosti a diskuze. Nejsem si úplně jistá, jak by ws zvládal někdo, kdo nikdy nedržel provaz v ruce, nebo se hodně pomalu učí, protože se toho probíralo opravdu hodně, ale všichni účastníci vypadali, že stíhají. Druhý den se přidal George a musím říct, že dva lektoři na dotazy a průběžnou pomoc byli o dost lepší. Člověk se pak raději ujistil i v průběhu vázání, že to dělá dobře. Celkově to byl za mě hodně povedený a hlavně technický workshop, i když prostor byl dán i jiným aspektům vázání a rozhodně mi pomohl si upevnit základy a přinesl několik aha momentů.

Díky !

- Frey

Na pořádaných akcích platí tato pravidla:

 • Vstup na akci je povolen pouze osobám starších 18 let.

 • Zákaz nošení zvířat na akce.

 • Zákaz kouření v celém budově, kde se akce pořádá.

 • Zákaz požívání alkoholických nápojů na akci nebo přijít pod vlivem alkoholu na akci.

 • Zákaz užívání omamných a psychotropních látek na akci nebo přijít pod vlivem těchto látek na akci.

 • Na akcích platí jako stopka (záchranné slovo, používané na zastavení aktivity) pro vázání univerzální slovo STOP. Po jeho vyslovení a nereágování ze strany partnera dané osoby, smí do hraní zasáhnout i další osoba. Organizátor a osoba jím pověřená si vyhrazuje právo do aktivit zasáhnout i bez vyslovení záchranného slova.

 • Zákaz fotografování na akcích, bez souhlasu. Výjimkou je pouze fotografování vlastního partnera a to tak, aby v pozadí nebyly identifikovatelní ostatní účastníci akce. Zveřejnění fotografií doporučím předem domluvit s osobami, které se na fotografiích nachází. Chci aby jste se na akcích cítili bezpečně.

 • Každý účastník akce je povinen respektovat tato pravidla a pokyny organizátora nebo osoby, kterou organizátor pověří. Pro každou akci mohou být tato pravidla upravena, pokud to samotná akce vyžaduje. Za porušení kteréhokoliv bodu pravidel je možno účastníka vykázat z akce bez možnosti náhrady vstupného.

Platební a storno podmínky

 • částka na pořádání akce musí být zaslána předem na účet, který je uveden v e-mailu zaslaném po registraci na akci

 • odhlášení se z akce, je možno pouze e-mailem, ze kterého přijde informace k provedení platby a po platbě následně potvrzení místa na akci.

 • při písemném odhlášení se z akce nejpozději 21 dní před konáním, je částka vrácena ze 100% na účet, ze kterého byla platba zaslána.

 • při písemném odhlášení se z akce nejpozději 14 dní před konáním, je částka vrácena z 50% na účet, ze kterého byla platba zaslána

 • při odhlášení se z akce méně jak 7 dní před konáním akce, nelze již částku vrátit. Je možné za sebe najít náhradní pár.

 • při zrušení akce ze strany provozovatele, je částka vrácena zpět na účet odesílatele.