O mně

Vázání se věnuji aktivně od roku 2017 a natolik mě toto kouzlo pohltilo, že jsem navštěvovala snad každý tehdejší workshop co byl.

Zaměřuji se hlavně na bezpečnost a na limity a hranice vázaných. Mám ráda hru s vázanými partnery a převážně vážu ženy ale i mužské pohlaví u mě má šanci být v provazech.

Již více jak tři roky učím v pražském Subspace studiu, které je u nás prvním studiem zaměřeným převážně na Shibari. Ovšem netajím se tím, že mé srdce zahořelo před rokem i k Brnu, a tak i zde mě můžete často potkat a pro rok 2023 plánuji velké změny. Ty se zde budou postupně objevovat. Nejnovější jsou workshopy, které v Brně budu pořádat, najdete je v sekci Registrace na workshopy.

Ráda komunikuji s lidmi a ráda se jim věnuji a udělám si na ně čas, a tak i mimo přednášku a workshop se nebojte mě oslovit a napsat, určitě si na Vás udělám čas.

Měli byste zájem o soukromou lekci, workshop ve Vašem městě, pořádáte akci a chtěli byste Shibari vystoupení či máte nějakou otázku? Pak se nebojte optat a nechat na sebe email na odpověď.