Bambusy na zemi

Def

2 min read

kdy: 29.4.2023

čas: 11:00-18:30 (s pauzou na oběd)


Máte již základy vázání za sebou a chcete si vázání na zemi o něco zpestřit? Co by jste řekli na tenké bambusy? Už jen zapojením tenkého bambusu je možné si vázání na zemi oživit. Je možné využít bambus jako jednoduchou rozporku. Dále je možné ho připevnit na tělo vašeho protějšku a následně tělo svázat do nestadardní polohy. Zároveň si ukážeme, jak spojovat bambusy k sobě a jak manipulovat s vaším protějškem. V rámci tohoto workshopu si něco řekneme k bezpečnosti ohledně používání tenkých bambusů na zemi.

Nabyté znalosti: Použití základních uzlů, které se používají u tenkých bambusů na zemi, improvizace s bambusem, manipulace s bambusem, seznámení se s bezpečností při použití tenkého bambusu. Zároveň tento workshop je vhodný pro ty, kteří se rozhodnou pro workshop Predikamenty v následující den

Pokročilost: workshop je vhodný pro ty, kdo umí singel a double column tie

S sebou si vezměte:

- provazy 5-7 kusů provazu. Vhodná délka je 7-8 metrů. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě ale pro jistotu, doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- počet provazů k zapůjčení je omezen. Pokud provazy chcete zapůjčit, napište to prosím k registraci a i kolik provazů si chcete půjčit.

- doporučujeme deku na přikrytí podložky i pro větší komfort

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

Brno - Královo pole, zastávka MHD Dobrovského. Přesná adresa a popis pro parkování v okolí bude zaslána emailem. Studio je vybaveno malou kuchyňkou s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Cena za konání akce: 1 100 Kč/pár/den

Kapacita je omezena na 10 párů

Lektor: George Rope