Predikamenty

Def

2 min read

kdy: 4.-5.11.2023

čas:

sobota 11:00-18:30 (s pauzou na oběd)

neděle 10:00-17:30 (s pauzou na oběd)

Již máte za sebou základy na zemi nebo i částečných závěsů. Co kdyby jsme si částečné závěsy trošku ozvláštnili a přidali do nich aspekt nepohodlnosti? Ano, přesně, predikamenty jsou tématem tohoto workshopu. V rámci predikamentů se vytváří pocity nepohodlnosti, během kterých si váš vázaný protějšek vybírá co nejvíce pohodlnou polohu. Je to hra na kočku a myš, ve které se vás snaží váš partner přechytračit. Standardně si zpravidla váš partner vybírá mezi dvěma nepohodlnými pozicemi. S postupem času se může stupňovat bolest, únava a další nepříjemné pocity. Nakonec se vázaný raději smíří s jednou z pozic, než aby se vyčerpával hledáním vhodnější polohy. Vázaní tak mohou zkoumat své hranice a limity ve vázání.

Nabyté znalosti: Riggeři se naučí vymýšlet a sestavovat predikamenty, které potrápí partnera ale zároveň aby byly bezpečné. Vázaní si prohloubí povědomí o tom, co jsou schopni zvládnout a kam až v provazech chtějí zajít.

Pokročilost: workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. Na sobotní část je potřeba mít za sebou základní workshop, jako je například WS1 - Vázání na zemi a nebo alespoň 2 čtvrteční workshopy. Na nedělní část je potřeba mít za sebou alespoň WS2 - Částečné závěsy. Pokud si nejste svou úrovní jisti, vyplňte žádost níže a připište co za workshopy jste kde absolvovali. 

S sebou si vezměte:

- 7-9 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě a je dobré o tomto informovat při registraci, nebo je doporučuji zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- karabiny nebo kruh na nedělní část: 4 karabiny nebo kruh. Budou k zakoupení na místě ale napište si o ně při registraci

- šátek, je možno zakoupit na místě

- doporučujeme deku na přikrytí podložky i pro větší komfort

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11

Brno-Královo Pole

Cena za pronájem prostoru:

pouze sobota 1 800 Kč/pár

pouze neděle 1 800 Kč/pár

oba dny 3 000 Kč/pár

Kapacita je omezena na

Lektoři: George Rope a Def