WS5 - Vázání v pohybu a přechody v závěsech

Def

2 min read

kdy: víkend 27.-28.1.2024

čas konání:

sobota: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Umíte zavěšovat na kruh a na bambus a nebaví vás "jen" něco uvázat, zavěsit a zase se vrátit na zem?

Pojďme do vázání přidat pohyb. Můžeme se pohybovat po jedné horizontální ose a tedy s vázaným točit a nebo střídat pozice a tedy vytvářet přechody. Zejména přechody v závěsech jsou to, co vázaným pomáhá být v závěsu delší dobu. Váha se během přechodů rozkládá na různá místa a nejde o namáhání pouze jedněch částí těla.

Během workshopu probereme to, jak se kolem vázaného pohybovat, kdy si můžeme dovolit dynamické a více drsnější zacházení a kdy naopak je lepší být jemný. Vše tak, aby to vázaný zvládal co nejlépe.

Budeme stavět na úvazech, které již známe z předchozích workshopů.

Bambusy jsou na místě k dispozici

Nabyté znalosti: Jak se pohybovat kolem vázaného a jak pohybovat s vázaným. Základní přechody v závěsech a jak si přechod v závěsech sestavit.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí Takate Kote (TK), Strappado a Futomomo a zvládají uvázat závěsný provazy na kruhu/karabinách a na bambusu. Jde o navazující workshop na WS3 - Plné závěsy a WS4 - Závěsy na bambusu.

Pokud jste neabsolvovali WS3 a WS4 v rámci workshopů mnou pořádaných, pak uveďte prosím do poznámky, kde jste se tyto znalosti naučili. Dohnat tyto znalosti je možné taky soukromou výukou po domluvě.

S sebou si vezměte:

- provazy: 12-14 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Provazy je možno zakoupit na místě po předchozí domluvě a nebo doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky je možno také zakoupit.

- 2 karabiny, kruh nebo karabiny na které zavěšujete

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort a pro ty, kteří jsou zimomřiví, případně ještě deku navíc. 

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Příspěvek na akci: 3 100 Kč/pár/víkend

(Pokud nemůžete oba dva dny, pak je možno jeden ze dnů nahradit soukromou výukou po dohodě. Ve formuláři to prosím uveďte do poznámky a poté se s Vámi spojím a dohodneme potřebné věci individuálně.)

Kapacita je omezena

Lektor: Def