WS4 - Plné závěsy na bambusu

čtvrtý ze čtyř na sebe navazujících workshopů

Def

2 min read

kdy: víkend 16.-17.12.2023

čas konání:

sobota: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Umíte již základní úvazy na použití pro zavěšování partnerů ale líbí se Vám babusy a estetika na nich? Tak pojďme probrat jak na to.

Naučíme se uvázat bambus tak, aby to bylo bezpečné a zvládli jsme si tak bambus kdekoliv navázat znovu. Probereme bezpečné uvázání závěsných provazů a to jak je zakončovat. Kde se na bambusu váže, a kde jsou již nebezpečné zony a je lepší se jim vyhnout.

Probereme také další úvazy, které zvýší pohodlí vázaného. Například probereme Ashi shibari, Gunslinger a další. Tyto úvazy zakombinujeme s Takate Kote a Strappadem, které jsme probírali na předchozích workshopech.

Bambus je i na fotkách velmi estetický. Pohodlí vázaným zvyšeje zejména to, že vázaný není tak komprimován, jako když všechny závěsné provazy směřují do jednoho závěsného bodu.

Potřebné bambusy jsou na workshopu zajištěny.

Nabyté znalosti: Základy vázání na bambusu, bezpečné uvázání závěsných provazů na bambusu. Další úvazy vhodné na zavěšování a jejich použití v závěsu.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí Takate Kote (TK), Strappado a Futomomo a zvládají uvázat závěsný provaz. Jde o navazující workshop na WS3 - Plné závěsy.

Pokud jste neabsolvovali WS3 - Pné závěsy, pak uveďte prosím do poznámky, kde jste se tyto znalosti naučili. Dohnat tyto znalosti je možné taky soukromou výukou po domluvě.

S sebou si vezměte:

- provazy: 12-14 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Provazy je možno zakoupit na místě a nebo doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky je možno také zakoupit.

- 2 karabiny

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort a pro ty, kteří jsou zimomřiví, případně ještě deku navíc. 

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Příspěvek na akci: 2 900 Kč/pár/víkend

(Pokud nemůžete oba dva dny, pak je možno jeden ze dnů nahradit soukromou výukou po dohodě. Ve formuláři to prosím uveďte do poznámky a poté se s Vámi spojím a dohodneme potřebné věci individuálně.)

Kapacita je omezena

Lektor: Def