WS3 - Plné závěsy

třetí workshop z na sebe navazující série

Def

2 min read

kdy: víkend 18. - 19.11.2023

čas konání:

sobota: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Umíte uvázat závěsný provaz a chcete dopřát vázanému svobodu bez spojení se zemí a sobě přidat další rozměr s provazy?

Projdeme si základní pozice jako například Running Person, Gyaku ebi. Přidáme další úvazy jako Hip harness a Futomomo a spolu s Takate kote je spojíme do plného závěsu.

Budeme dávat důraz na techniku, aby jsme v náš úvaz měly absolutní důvěru. Nebudou chybět ani hrací prvky pro odlehčení náročnosti workshopu a přidání emocí do vázání.

Závěsy jsou na jednom závěsném bodu za použití více závěsných provazů. Používat budeme kruh nebo karabiny.

Nabyté znalosti: Prohloubení technických znalostí při vázání. Pochopení základních principů při závěsech, které riggerovi i vázanému pomohou v lepším zvládání závěsů. Tím získáte více svobody a možnost si jednotlivé prvky zkoušet dále propojovat dle vaší fantazie.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí Takate Kote (TK) a zvládají uvázat závěsný provaz. Jde o navazující workshop na WS2 - Částečné závěsy.

Pokud jste neabsolvovali WS2 - Částečné závěsy, uveďte prosím do poznámky, kde jste se tyto znalosti naučili. Dohnat tyto znalosti je možné taky soukromou výukou po předchozí domluvě.

S sebou si vezměte:

- provazy: 8-10 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě, ale pro jistotu doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- karabiny nebo kruh: 4-5 karabin nebo kruh. Budou k zakoupení na místě.

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort a pro ty, kteří jsou zimomřiví, případně ještě deku navíc. 

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

Brno - Královo pole, zastávka MHD Dobrovského. Přesná adresa a popis pro parkování v okolí budou zaslány e-mailem. Studio je vybaveno malou kuchyňkou s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Příspěvek na akci: 2 600 Kč/pár/víkend

(Pokud nemůžete oba dva dny, pak je možno jeden ze dnů nahradit soukromou výukou po dohodě. Ve formuláři to prosím uveďte do poznámky a poté se s Vámi spojím a dohodneme potřebné věci individuálně.)

Kapacita je omezena

Lektor: Def