WS2 - Ze země do částečných závěsů

druhý ze série na sebe navazujících workshopů

Def

2 min read

kdy: víkend 4.-5.5.2024

čas konání:

sobota: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)


Vážete Takate Kote, ale jen proto, že je to jeden ze základních úvazů? Nebaví vás jej mít už jen pro vázání na zemi? 

Pak to spolu pojďme změnit. Skvěle se hodí do částečných závěsů. Vázaní tak pocítí, jak se provazy utahují na těle zase o něco víc a element vzduchu jim dodá více volnosti a svobody. Naučíme se vázat Strappado jako další technický hrudní úvaz. Podíváme se ovšem také na jeden netechnický hrudní úvaz.

Cvičení budou jak techničtějšího, tak emočnějšího rázu. U emočnějších cvičení zjistíme, že ne vždy je potřeba brilantní technika na to, aby si vázaný užil a prožil své pocity při vázání. V techničtějších cvičeních se zaměříme na úvazy, v nichž nám vázaní vydrží delší dobu, jak zabezpečit hlavní závěsný provaz.

Nabyté znalosti: Zabezpečení závěsných provazů. Strappado - další používaný hrudní úvaz, který se dá později využít na dalších workshopech. Monoblock - úvazy na střed těla. Všechny tyto úvazy se hodí pro pokračování na další workshopy, nikdy už se nebudou probírat tak dopodrobna, a tedy jde o pevný základ informací, o který se lze opřít v budoucích workshopech, ať už jdete k jakémukoliv lektorovi dál.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro ty, kteří umí single, double column tie a Takate Kote (TK) nebo kteří absolvovali WS1 - Začínáme s provazy.

Pokud jste neabsolvovali WS1 - Začínáme s provazy, uveďte prosím do poznámky, kde jste se tyto znalosti naučili. Dohnat tyto znalosti je možné taky soukromou výukou po dohodě.

S sebou si vezměte:

- provazy: 6-8 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě, ale pro jistotu doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort a pro ty, kteří jsou zimomřiví, případně ještě deku navíc. 

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11

Brno-Královo Pole

Cena za konání akce: 2900 Kč/pár/víkend

(Pokud nemůžete oba dva dny, pak je možno jeden ze dnů nahradit soukromou výukou po dohodě. Ve formuláři to prosím uveďte do poznámky a poté se s Vámi spojím a dohodneme potřebné věci individuálně.)

Kapacita je omezena

Lektor: Def