WS1 - Začínáme s provazy

první ze série na sebe navazujících workshopů

Def

2 min read

kdy: víkend 9.-10.3.2024

čas konání:

sobota: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Jste začátečníci a kouzlo Shibari Vás oslovilo na fotkách, představení a nebo jste o něm slyšeli? Nevíte, zda Vás to bude zajímat, ale i zároveň bavit? Pak tento workshop Vám dá odpovědi na Vaše otázky. Domů za tento víkend odejdete s tím, že víte jak uvázat bezpečný uzel na provaze, jak si sestavit vlastní úvaz dle Vaší fantazie. Tento workshop je prvním ze série na sebe navazujících workshopů, kdy se dostaneme ze země až do úplných závěsů.

Naučíme se úplné základy vázání. Pevné a bezpečné základy, na kterých se dá stavět na dalších workshopech. Nebudeme se věnovat pouze technice, ale taky emoční stránce vázání. Naučíme se jak komunikovat s partnerem i bez použití slov. Budeme využívat jeden provaz a zabrouzdáme i do komplexních úvazů.

Vázaní získají první zkušenosti s provazy, jak je vnímají, jak vnímají své tělo v provazech a odbourají strach. Probereme, kdy je vhodné riggerovi pomáhat a kdy naopak je fajn nic nedělat.

Nabyté znalosti: uvázání Singel a Double column tie, hrudní úvaz Takate Kote (TK) od kterého se v dalších workshopech odvíjí většina vázání, Strappado - jako další používaný hrudní úvaz a dá se později využít v dalších workshopech, Hippharness a Monoblock - úvazy na střed těla. Všechny tyto úvazy se hodí pro pokračování na další workshopy, nikdy už se nebudou probírat tak dopodrobna a tedy jde o pevný základ informací o který se lze opřít v budoucích workshopech ať už jdete k jakémukoliv lektorovi dál.

Pokročilost: workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti

S sebou si vezměte:

- provazy 4-6 kusů provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě ale pro jistotu, doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- počet provazů k zapůjčení je omezen. Pokud provazy chcete zapůjčit, napište to prosím k registraci a i kolik provazů si chcete půjčit.

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Studio je vybaveno malou kuchyňkou s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Příspěvek na pronájem prostoru: 2600 Kč/pár/víkend

Kapacita je omezena

Lektor: Def