Vázání ve vodě

Def

2 min read

kdy: 28.5.2023

čas konání: 11:00 - 15:00

Jste takzvaný vodní živel a chcete spojit dvě milované činnosti dohromady? Pak jste narazily na workshop, který je k tomu ideálně stvořen.

Voda je krásná, klidná a velmi příjemná, ale má svá bezpečnostní specifika. Probírat je na souši nemá úplně cenu a tak se vydáme do bazénu. Bezpečně a pozvolna projdeme spolu tím, jaké to je na obou stranách dodávat důvěru tak velkou, aby nám vázaní dovolili je například i potopit. Víte, jaký si zvolit signál na to aby rigger bezpečně poznal, že chcete vytáhnout? To si vše probereme a vyzkoušíme na tomto workshopu.

Pokud máte doma například žížalu na plavání, tak ji určitě vezměte či jiné pomocné hračky na plavání. Určitě se takové věci využijí.

Bazén je rezervován pouze pro nás a tak se nemusíte bát o soukromí. Bazén má teplotu vody 30-32 °C a hloubka je 0,8 - 1,5 m, takže každý si může hloubku zvolit dle sebe a svých zkušeností.

Nabyté znalosti: Bezpečnost při hraní ve vodě. Postupné budování důvěry i mimo souš.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro ty, kteří umí single, double column tie. Minimálně rigger musí být plavec.

S sebou si vezměte:

- provazy: 2-4 kusy umělých provazů o délce 4-8 m (nejvhodnější je splétaný provaz bez jádra o tloušťce 5-6 mm). Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu k zakoupení.

- doporučuji kolíček na nos hlavně pro vázané ale hodí se i riggerovi. 

- doporučuji také brýle pod vodu.

- doporučuji pěnové plavecké pomůcky kdo má, tak si je přibalit pro větší zábavu.

- plavky, osušku, mýdlo.

Místo konání:

Bude upřesněno v emailu při registraci.

Cena za konání akce: 1 100 Kč/pár

(Nějaká lana do vody budu mít i na prodej. Pokud lana nechcete shánět, napište si o ceník do zprávy pro příjemce a zašlu Vám aktuální ceník)

Kapacita je omezena

Lektor: Def