Vázání jedním provazem

Def

2 min read

kdy: 1.4.2023

čas: 11:00-18:30 (otevřeno bude od 10:45)

Prošli jste si úplnými základy vázání a chcete se posouvat dále? Zajímá vás, jak si vytvořit atmosféru už od začátku vašeho vázání? V tom případě jste narazili na workshop, který vám v této oblasti shibari pomůže.
Společně se podíváme na vázání jedním provazem a komunikaci s partnerem. Ano, i jedním provazem je možné prožívat krásné chvilky s vaším protějškem. V rámci workshopu se budeme věnovat, jak technické, tak i emoční stránce. Naučíme se jak číst partnera aby vázání bylo plynulejší a přirozenější i ze stránky komunikační, kdy už nebudete potřebovat slova k tomu, aby jste pochopili co partner prožívá.

Nabyté znalosti: zlepšení komunikace s partnerem, lepší manipulace s provazem a poznání limitů těla partnera, úvazy za použití jednoho provazu

Pokročilost: workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti

S sebou si vezměte:

- provazy 1-2 kusy provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě ale pro jistotu, doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- počet provazů k zapůjčení je omezen. Pokud provazy chcete zapůjčit, napište to prosím k registraci a i kolik provazů si chcete půjčit.

- doporučujeme deku na přikrytí podložky i pro větší komfort

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

Brno - Královo pole, zastávka MHD Dobrovského. Přesná adresa a popis pro parkování v okolí bude zaslána emailem. Studio je vybaveno malou kuchyňkou s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Cena za konání akce: 1 100 Kč/pár/den

Kapacita je omezena na 10 párů

Lektor: George Rope