Čtvrtek - Sadistické vázání

Def

1 min read

kdy: 4.5.2023

čas 20:00 - 22:00 (otevřeno bude od 19:45)

O čem je pro Vás sadistické vázání? Je to utažený provaz kolem partnerova těla nebo přístup jak s ním mluvíte, jak jej silně uchopíte za vlasy,... .

Moje pojetí je od každého něco. Pojďme spolu tedy objevit vašeho vnitřního sadistu a ve vázaných jejich toužícího masochistu. Vázaní se naučí jak s bolestí pracovat a jak ji zvládat. Rigger objeví jak grimasy bolesti mohou vypadat a že i smích z bolesti je nádherné emoční kouzlo. Vše se bude probírat v bezpečném a příjemném prostředí. Z obou stran se seznámíme s kokosovým provazem a jeho specifickými vlastnostmi.

Pokročilost: workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti

Sebou si vezměte:

- provazy 2-3 kusů přírodních provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. 1 ks kokosového provazu o délce 4-8 m. Omezený počet provazů bude možné zakoupit na místě, ale pro jistotu, je doporučuji zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky budou v omezeném počtu také k zakoupení.

- počet provazů k zapůjčení je omezen. Pokud provazy chcete půjčit, napište to prosím k registraci společně s počtem provazů, které chcete půjčit.

- doporučujeme deku na pokrytí podložky i pro větší komfort

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

Brno - Královo pole, zastávka MHD Dobrovského. Přesná adresa a popis pro parkování v okolí bude zaslána emailem. Studio je vybaveno malou kuchyňkou s mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a kávovarem.

Cena za konání akce: 400 Kč/pár

Kapacita je omezena na 10 párů

Lektor: Def