Atmosféra, pohyb a emoce při vázání - Dark-style

Def

2 min read

kdy: víkend 10.-11.2.2024

čas konání:

sobota: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

neděle: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Umíte si vázání užít? Umíte vybudovat atmosféru? Víte jak reagovat na chyby? Riggeři a riggerky, víte, jak vydolovat emoce? A modelové, modelky, umíte se do vázání ponořit nebo Vám myšlenky utíkají ke špinavému nádobí? Víte, jak se hýbat nebo radši sedíte na místě, protože si nejste jistí kam se sebou?

Honza Dark Vás nechá nahlédnout do tajemství svého stylu vázání. Dá Vám pár tipů, jak při vázání nebýt statičtí, jak zabavit vázané, aby se nenudili ani při technických pasážích, jak s nimi efektivně manipulovat, jak si hrát s minimem provazů nebo jak obrátit chyby ve svůj prospěch.

Společně s Aničkou Vám nastíní, jak budovat různou atmosféru před i během vázání, jak skrze provaz komunikovat a mnoho dalšího.

Nabyté znalosti: Jak pracovat s modelkou, jak vytvořit atmosféru na vázaní, kterou chcete. Nejde tedy pouze o technický workshop ale více zaměřený na pohyb a vytváření session.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří umí single column tie a umí manipulovat s provazem

S sebou si vezměte:

- provazy: 3-5 provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Provazy je možno zakoupit na místě po předchozí domluvě a nebo doporučuji je zakoupit v obchodě na www.provazem.cz. Bezpečnostní nůžky je možno také zakoupit.

- vázacího partnera, se kterým se alespoň trochu znáte

- doporučím deku na pokrytí podložky i pro větší komfort a pro ty, kteří jsou zimomřiví, případně ještě deku navíc. 

- pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Příspěvek na akci: 3 600 Kč/pár/víkend

Kapacita je omezena

Lektor: Honza Dark

O lektorovi: Honza se s provazy setkává většinu života, intenzivně se jim ale spolu se svou ženou Aničkou věnuje cca 10 let. Jeho nejvýznamnějším učitelem je Soptík a výrazně je ovlivněn také Nicolasem. Od roku 2019 je lektorem v Subspace. Honza je při vázání hodně kontaktní a je zaměřený na hravé propojení s modelkou. Rád se při vázání hýbe a využívá své tělesné převahy.