Diana Vera: Jak se váže srdce - pro páry

Def

2 min read

kdy: 10.6.2023

čas konání: 11:00 - 18:30 (s přestávkou na oběd)

Nemusíte být životní pár. Každopádně ale na tomto workshopu setrváte po celou dobu s partnerem, se kterým přijdete.

Workshop bývá magické místo v časoprostoru, kde se vám vázání v páru daří. Taky ne vždy, někdy přijdou negativní emoce. Vázat s životním partnerem je těžká výzva. Udělat si doma čas a atmosféru se ne každému páru daří.

Vidíte se v tom? Pokud ano, tohle je workshop designovaný pro vás, abyste si skvěle nacítěně zavázali a doplnili svůj shibari arsenál o další měkké dovednosti. Bude plný prožitkových technik s provazy, které mají za cíl vás s partnerem sblížit, vyladit na sebe, napomoct vzájemnému vnímání a pochopení, pro co si do provazů vlastně chodíte, poskytnout vám vhodné komunikační nástroje pro domácí provazovou praxi a hlavně vás nabít dobrým pocitem a zmotivovat pro další vázání. Doufám, že dojde i na diskuzi o tom, co s vyplavenými negativními pocity.

Nabyté znalosti: Po technické stránce půjde o úvazy s 1-2 provazy, prvky z bodymechaniky a ichinawy.

Pokročilost: Je potřeba umět uvázat Singel column tie. Stačí absolvovat jakýkoliv začátečnický workshop například ve Čtvrtek.

S sebou si vezměte:

  • provazy: 2-3 kusy provazů. Vhodná délka je 7-8 metrů. Na místě budou po předchozí domluvě jutové provazy ke koupi i k zapůjčení, tuto informaci prosím napište do Zprávy pro příjemce níže při registraci.

  • šátek na oči

  • pohodlné oblečení, pro vázané doporučuji podprsenky bez kostic.

Místo konání:

DECADANCE Pole Dance Studio

Jana Babáka 2733/11
Brno-Královo Pole

Příspěvek na akci: 1 800 Kč/pár

Kapacita je omezena

Lektor: Diana Vera

O lektorce: Diana Vera je profesionální riggerka.

Od roku 2015 poskytuje individuální svazovací setkání tzv. shibari sessions, lektoruje kurzy shibari, facilituje ženské kruhy s provazy, pořádá akce pro BDSM komunitu a soukromě učí páry.

Váže muže, ženy a všechny mezi tím. Inspiruje ji tantra, divadlo a různé terapeutické směry.

Její moto zní: "Svázané tělo, svobodná mysl".